Styrelsen

Norra Hallands Konstförening 2019

Funktion Namn Adress Telefon E-postadress
Ordförande Lisbeth Hedelin Berndt Anders väg 19B
439 53 ÅSA
070-5911187 lisbeth@hedelin.com
Vice ordförande Lillemor Sivemark Basunvägen 19
434 47 KUNGSBACKA
072-3011771 lillemor.sivemark@gmail.com
Sekreterare Kerstin Frii Slåttervägen 42
434 40 KUNGSBACKA
070-5541497 kerstin.frii@outlook.com
Vice kassör Mona Hildell Fridhemsvägen 38
429 32 KULLAVIK
070-9933309 mona@hildell.com
Kassör Örjan Johansson Porfyrvägen 22, lgh 1002
434 51 KUNGSBACKA
070-6375044 najro.johansson@telia.com
Ledamot, ansvarig för volontärerna Inga-lill Nellemark Balsaminvägen 4, 43446 Kungsbacka 073-0764218 nellemark@telia.com
Adjungerad ledamot Ingrid Haglund Storgatan 23, lgh 1005, 43430 Kungsbacka 073-1825367 Ingrid.haglund@live.se